Ceník

Před prvním vstupem do tělocvičny:

Bezvadné ceny – přijď a uvidíš. Ceny jaké svět neviděl! Na první trénink každý účastník kurzu (i stávající členové) donese členské celé nebo zálohu! Doplatek členského pak každý zaplatí do 20. ledna. Přesné informace dostanete na tréninku. Za každý další měsíc prodlení přirážka 100 Kč.

Záloha a kurzovné jsou nevratné z jakéhokoliv důvodu.
V ceně kurzovného máš výuku vedenou špičkovými instruktory, pojištění proti úrazu při cvičení, nováčci podle vybraného kurzu DVD nebo 2 knihy Sebeobrana Wa-te jitsu ® + DVD. Členský průkaz 150 Kč  a známka 200 Kč se platí samostatně. Průkaz a známka jsou z důvodu bezpečnosti, kdy zájemce má u nás pojištění proti případnému úrazu (např. zvrtnutý kotník).

Zkušební hodinu můžete absolvovat za těchto podmínek:

více čti zde

nečlen, tj. zájemce o zkušební hodinu, je povinen složit nevratný poplatek 200 Kč, na sebeobranu Wa-te jitsu 300 Kč – a podepsat revers. Poplatek za zkušební hodinu mu bude odečten z členského v případě, že bude pokračovat v půlročním kurzu.
Uvědomte si, že naše kurzy nejsou zájmové kroužky, ale řádná výuka bojových umění.  Tyto podmínky jsou z důvodu opakovaného vyrušování některých neukázněných jedinců během výuky.
Tréninky jsou pro vážné zájemce, kterým se na hodině plně věnujeme. Využijte prosím naši galerii, kde máme ukázky cvičení našich členů, nebo internetu, kde najdete další informace o vybraném bojovém umění.
Youtubesebeobrana Wa-te jitsu,  karate a kobudo, čínské cvičení tai chi. Snadno si uděláte úsudek, jestli Vám tento druh bojového cvičení bude u nás vyhovovat.
Děkujeme Vám, pokud jste si vybrali náš Český svaz Wa-te jitsu k výuce bojového umění.

 Z důvodu naplněného rozvrhu není možné nahradit nebo změnit hodinu či den tréninku. Děkujeme za pochopení.

Členské  je platné po dobu kurzu od 1.9. – 31.1.  nebo 1.2. – 30.6. Zvýhodněné celoroční členské platí vždy 10 měsíců od měsíce platby.

CENÍK 2019

Počet tréninků Bojový styl Platba za výuku
1 hod příprava na závody
mimo pravidelné tréninky
150 Kč
Další informace o kurzovném CENÍK 2019

Ceník kondičních hodin v O-Hrabůvce

netýká se pravidelných kurzů a náborů, vstup 10 min před zahájením hodiny!

Rezervace na kondiční nebo konzultační hodině včetně platby minimálně 1 den předem.

jednorázové vstupné  120 Kč/h
měsíční vstupné 70 Kč/h

Ceník použití koupelny

Jednorázové použití koupelny po cvičení 40 Kč nebo 800 Kč na 5 měsíců.

Kvalitu a úroveň si hlídáme i tím, že za náš klub mohou závodit pouze vybraní závodníci.
Za porušení pravidel může být člen i vyloučen bez náhrady.