Aktuální nouzový stav a tréninky

Opatření pro sport platná od 21. 4. 2021
Stále platí pro skupiny zákaz cvičení ve vnitřních prostorách (minimálně do konce února). Sledujte nadále náš web.

Ještě jednou! Tréninky sebeobrany Wa-te jitsu na Lidické se TRVALE RUŠÍ. Kdo má zájem pokračovat, kontaktujte prosím Ing. Janu Riplovou!, tel. 734 356 689.
Skupinová výuka Wa-te jitsu po uvolnění vládních opatření pokračuje pro všechny, i členy z Lidické, v Hrabůvce, Tlapákova 17A.

O spuštění tréninků pro amatéry ve vnitřních prostorech se bude teprve jednat. Zatím se postoupilo pouze v tréninku venku na sportovišti.

Střešní organizace dohromady sdružují přes 1,6 milionu organizovaných sportovců! „Musíme pohyb brát jako důležitou prevenci proti Covid-19, obezitě a psychickým problémům. Není to jen volnočasová aktivita či zdroj komerčních peněz. Vždyť většina trenérů přivádí děti k pohybovým návykům za minimální prostředky nebo dobrovolně. Protahování zákazů dále poškozuje zdraví dětí, psychické i fyzické. Toto musí také epidemiologové položit na misku vah,“ dodal Jansta, předseda České unie sportu.
sport-je-pro-stat-konecne-prioritou-a-mel-by-se-dal-bezpecne-rozvolnovat.

KONTAKT:
Jana Riplová – tel.č. 734 356 689

Trénovat můžete online – uzavřená skupina pro členy ČSWABU na Facebooku s názvem Wa-te jitsu a karate online – tipy a triky na doma, nepřestávejte cvičit, volejte pro konzultaci…. Děkujeme za podporu. Věříme, že se dokážeme s nastalou mimořádnou situací společnými silami vypořádat. Jana Riplová