NÁBOR

Svět bojových umění

Kde cvičíme: Ostrava – Vítkovice, Lidická 9 ,  Ostrava – Hrabůvka, Tlapákova 17A a

Vyučují mistři světa a Evropy a mezinárodní rozhodčí, kteří se vzdělávají u okinawských mistrů! Kurzy pro všechny věkové kategorie – děti od 5-ti let, mládež, dospělí, senioři.

LEVEL 1: STANDARDNÍ HODINY – výuka forem a jednotlivých pohybů (technik)
LEVEL 2: NADSTANDARDNÍ VÝUKA – výuka forem a jednotlivých pohybů (technik), vedení energie čchi v drahách, aplikace technik (sebeobrana), čchi kung
LEVEL 3: VIP – SOUKROMÉ HODINY, nejvyšší výuka – klášterní výuka Shaolin temple – výuka forem a jednotlivých pohybů (technik), vedení energie čchi v drahách, aplikace technik (sebeobrana), čchi kung vnímání energie čchi v těle, vedení čchi mimo své tělo, použití čchi v sebeobraně, zdravotní působení na lidský organismus (jak formy působí na který orgán lidského těla (čchi kung) a mnoho dalších informací

SEBEOBRANA WA-TE JITSU ®, KARATE , KICKBOX nebo TAI CHI – zvolit si můžete z balíčků pololetí, čtvrtletí nebo měsíc.

videa na Youtube – sebeobrana Wa-te jitsu,  karate a kobudočínské cvičení tai chi

PŘIHLAS SE! a v ceně kurzovného máš výuku vedenou špičkovými instruktory, pojištění proti úrazu při cvičení, nováčci podle vybraného kurzu DVD nebo 2 knihy Sebeobrana Wa-te jitsu + DVD.

Opravdové bojové umění umožňuje poznat vyšší ctnost úcty, soucitu, vděčnosti a čest. Opravdové bojové umění je cesta, která Vás pokorně učí poznat své slabosti a proměnit je v silné stránky Vaší osobnosti.
Český svaz Wa-te jitsu dó je regionálním, a dá se říct i republikovým, vůdcem v opravdových bojových uměních a tuto činnost rozvíjí v Moravskoslezském kraji od roku 1989. Pokračuje ve šlépějích čínských, japonských a okinawských mistrů a předává formy boje, které vznikly před více než 300 lety, jejichž principy jsou stále aktuální. Instruktoři jsou certifikováni a vyškoleni na setkáních a při cvičení s těmito mistry. Mají mezinárodně uznávané certifikáty udělené světovou organizací.
Prohlédněte si naše stránky a pak přijďte pro vzrušující zkušenost, kterou si můžete užívat sami nebo i s celou rodinou. Děkujeme za Vaši návštěvu a pokud začnete u nás studovat bojové umění, podělíme se s Vámi o úžasný zážitek z bojových umění, který potrvá celý Váš život.
Najdete u nás všechny skupiny od začátečníků k pokročilým, mládež i dospělé.

„Trpělivost, hodnoty a morálka“ je naše motto spojené se stoletou tradicí.

Hanshi Jan Vasilenko, 10. dan, Renshi Jana Riplová, 7. dan a Senci Lucie Nápravníková, 4. dan Vás provedou transformací, kdy se budete cítit báječně díky novému sebevědomí a postoji. Tito instruktoři jsou mistři světa a Evropy a aktivní závodníci.

Náš úspěch ve výuce pochází z vlastního příkladu a povzbuzení. 60 vítězných titulů jejich žáků ze světových a evropských soutěží je toho důkazem. Tito instruktoři jako jediní v ČR mají tituly mistrovských stupňů uděleny světovou organizací rozhodnutím prezidentů bojových umění 35 států světa v Itálii.

Vyučujeme Tchaj-ti klášterní forma, sebeobranu Wa-te jitsu původem z Okinawy – kolébky bojových umění, japonské karate Shotokan a zbraně vějíř, meč Tien, rokušaku bo (tyč), nunchaku (cep), sai (trojzubec), tonfa (mlecí madlo) a další.
Vše se na tréninku budete učit je autentické a zdokumentované. Přechází po staletí z instruktora na studenty. Udělejte si radost a udělejte pro své zdraví maximum, studujte bojové umění U NÁS. Ostrov Okinawa je ostrovem stoletých.

Bojové umění pro děti, dorost, dospělé i seniory – stačí si vybrat. Máte-li zájem stát se šampióny, naši instruktoři Vám s tím pomohou správnou formou tréninku a metodiky. Udělají vše pro Váš úspěch – Váš úspěch je i jejich cíl výuky.

Zastavte se a prociťte vzrušení a energii spojenou s trénováním v Českém svazu Wa-te jitsu dó. 

DĚKUJEME MĚSTSKÉMU OBVODU OSTRAVA-JIH ZA PODPORU A POMOC TOMUTO PROJEKTU.

NÁBORY

KARATE – děti od 5-ti let, mládež, dospělí, senioři – rozvrh karate, ukázka cvičení našich dětí zde

KARATE-SEBEOBRANA – děti, mládež – rozvrh , japonské bojové umění, kryty, kopy, údery

SEBEOBRANA WA-TE JITSU Vítkovice – mládež od 10 let, dospělí – rozvrh sebeobrany Vítkovice, ukázky sebeobrany Wa-te jitsu

SEBEOBRANA WA-TE JITSU Hrabůvka- mládež od 10 let, dospělí, senioři, rozvrh sebeobrany Hrabůvka , okinawské bojové umění – kryty, kopy, údery, páky, hody, tlakové body,

TAI CHI, zdravotní cvičení – mládež od 12 let, dospělí, senioři – rozvrh tai chi

ČCHI KUNG, statické cvičení pro zlepšení zdraví a proti stresu – rozvrh Čchi kung

KOBUDO, cvičení se zbraní – mládež, dospělí – rozvrh kobudo , ukázka kobudo

KUMITE – mládež, dospělí, náročné na fyzičku, použití loktů, kolen – rozvrh kumite, ukázka kumite

KICKBOX – mládež, dospělí, náročné na fyzičku – rozvrh zde

JAK SE PŘIHLÁSIT do kurzu? Přijďte na vybraný kurz před zahájením výuky a po zaplacení kurzovného můžete hned cvičit. Dodržujte prosím naše podmínky, které najdete zde

Doporučení pro výběr klubu na základě naší dlouholeté praxe v bojových uměních najdete zde. Třeba Vám pomůže, než se rozhodnete. Náš náhled je náročný, protože jsme na sebe nároční i my, a členům dáváme to nejlepší.