Soukromá výuka

Jan Vasilenko – výuka od srdce k srdci podle okinawských a čínských mistrů

Ostrava – Vítkovice, Lidická 9

Tel.: +420 775 089 535

Soukromé hodiny bojových umění dle osobní domluvy na telefonním čísle. Vyučuje mistr světa a Evropy Jan Vasilenko, trenér I. třídy, mezinárodně uznávaný certifikát udělený světovou organizací, několikanásobná ocenění České unie sportu za dlouhodobé výsledky ve sportu, osobní cvičení s čínskými, japonskými a okinawskými mistry,  autor knih Sebeobrana Wa-te jitsu 1. a 2. díl, 3. díl se připravuje, VIP ČUBU, píše se o něm  Encyklopedii bojových sportů, které vydala Č.U.B.U.

Jako jediný v republice předvádí tameshiwari technikou nukite (přerážení špičkami prstů otevřené ruky), kterou měl tu čest veřejně předvést v roce 2012 ve Španělském sále na Pražském Hradě u příležitosti 40. výročí šíření a rozvoje bojových sportů a umění v ČR.

Vyučuji Tchaj-ti klášterní formu, sebeobranu Wa-te jitsu původem z Okinawy – kolébky bojových umění, japonské karate Shotokan a zbraně vějíř, meč Tien, rokušaku bo (tyč), nunchaku (cep), sai (trojzubec), tonfa (mlecí madlo) a další.

Jedinečná výuka meridiánů a práce s energií. Výuka přináší tělesnou a duševní pohodu, odstranění stresu, nastartuje ozdravné procesy v těle i duši, dlouholetá zkušenost i praxe.

Z důvodu naplněného rozvrhu není možné nahradit nebo změnit hodinu či den tréninku. Děkuji za pochopení.

Tel.: +420 775 089 535

Vystoupení Jana Vasilenka v České televizi – představení tai chi, jeho zdravotní účinky, jak tai chi správně cvičit: Odkazy na záznamy jednotlivých dílů, společně s Ing. Janou Riplovou

Ceník soukromých hodin: Pro daný měsíc se platí nasmlouvané hodiny v plné výši. Každý si určuje nasmlouvané hodiny sám. Platba za nasmlouvané hodiny je nevratná. Pokud se nemůžete dostavit, můžete za sebe poslat náhradu. Smluvní ceny.