Návštěva u pana starosty

Zájem, koníček, trénink, tvrdá dřina, zlaté medaile – tohle všechno letos doprovázelo významný úspěch reprezentantů ČESKÝ SVAZ Watejitsu a bojových umění a Atara Karate Klub Ostrava na Mistrovství světa v Itálii. Lukáš Bravenec a instruktoři Jan Vasilenko, Jana Riplová Janet Ripley – všichni vybojovali zlato a celkem si výprava odvezla 7 zlatých a jeden bronz. Základem nádherného umístění je kvalitní trenér Jan Vasilenko a jeho osobní výuka.

Protože trénujeme v Městský obvod Ostrava-Jih, který sport podporuje, vydali jsme se na návštěvu k panu starostovi. Pan starosta Martin Bednář nás vřele přijal a byl velmi zvědav na všechny podrobnosti, které k takovému úspěchu vedou. Kromě výše jmenovaného, je to také nadšení a vysoké znalosti i ostatních instruktorů ČESKÝ SVAZ Watejitsu a bojových umění a Atara Karate Klub Ostrava. Pan starosta nás za naši práci pochválil. Pro nás to bylo velmi zajímavé setkání. Velmi děkujeme panu starostovi Martin Bednář za jeho vstřícné přijetí a malé ocenění Lukáše i drobnou pozornost pro jeho maminku a instruktorku Janu Riplovou.

U nás děláme bojová umění dostupná každému a v praxi využíváme i zdravotní potenciál, který bojová umění mají. Ne každý je způsobilý trénovat na závodní úrovni a přesto u nás žádný člen není odložen do kouta, jak nám své smutné zkušenosti svěřili ti, kteří k nám přišli z jiného oddílu. Každý náš člen je pro instruktory plnohodnotný a kromě bojových schopností jim také předáváme radost z pohybu, postupných úspěchů a vstřícného vedení. Naše kurzy navštěvují děti, mládež, dospělí, senioři i s různým handikapem. Díky dlouholetým zkušenostem, znalostem a kvalitou našich instruktorů si každý vybere styl, který mu vyhovuje.

www.watejitsu.eu www.atarakarate.cz