Category Zprávy

WATEJITSU CUP – jarní pohár bojovníků

Registraci zašlete nejpozději do 10. 3. 2024 na mail na email: watejitsudovitkovsko@gmail.com

PROPOZICE ↗

Přidána další kategorie
25. 2. 2024

Číst více

MAZANĚ PROTI ŠIKANĚ

Jsi terčem šikany?

Myslíš si, že by jsi mohli být TERČEM šikany, ale nejsi si jistý, zda je to šikana, nebo je to jen někdo, kdo je nelaskavý, hrubý nebo zlý? Někdy je těžké poznat rozdíl, ale neboj se. Jsme tu, abychom TI pomohli!

Šikanuješ?

Myslíš si, že šikanující je to velké, drsné dítě na hřišti, které všechny postrkuje? Mohlo by to být, ale může to být také roztleskávačka, člen studentské rady nebo tiché dítě. Lidé si často myslí, že vzhled definuje někoho, kdo šikanuje, ale nemůžeš říct, kdo šikanuje, pouhým pohledem na něj. Studenti, kteří šikanují, mohou být jakékoli velikosti, věku, pohlaví nebo ročníku.

Zajímá tě to? Napiš mail a přihlas se: info@watejitsu.eu

Číst více

Špičkový výkon a velký úspěch reprezentace Českého svazu Wa-te jitsu!

Spojené mistrovství světa WTKA se vrátilo do italského Marina Di Carrara a naše reprezentace jako jediná z ČR nechyběla mezi bojovníky z celého světa! Jde o největší mistrovství amatérských bojových umění na světě, kterého se účastní přibližně 10 000 sportovců ze 120 zemí.

Po měsících intenzivní práce, únavy a stresu jsme sebevědomě odjeli 24.10.2023 do Itálie.  Reprezentanti ČSWABU vybojovali v dechberoucích soubojích na Unified world championship 2023 v italské Carraře 6 medailí! Čeští bojovníci na mistrovství světa WTKA získali 3 zlaté a 3 stříbrné medaile.

Děkujeme Městský obvod Ostrava-Jih a Ostrava!!! – oficiální stránky za podporu naší činnosti.

Závodníci se utkali (bojovali, zápasili) ve finále...

Číst více

Nábor a tréninky

Cvičení a tréninky začínají v týdnu od 11. 9. 2023.

Podívejte se na rozvrh hodin kurz, který navštěvujete nebo chcete navštěvovat a dozvíte se den a hodinu lekcí.

Rozvrh sebeobrany Wa-te jitsu

Samostatné stránky pro tai chi a čchi kung ZLATÝ DRAK

Samostatné stránky pro karate na Junior karate klub

Kurzy Muay thai, kickboxu, boxu

Číst více

Karate NIGHT RUN

KARATE Night run 24. – 25. 2. 2023 – děti čeká spousta zábavy formou her, povídání, filmů. Ale také základy karate a sebeobrany. I když je akce „noční“ ke spaní se děti určitě dostanou 😀

Jídlo a pitný režim jsou zajištěny!

Číst více

Zkoušky na technické stupně

V pondělí 20. 2. 2023 se konají zkoušky. Na zkoušky je třeba mít kimono, bílý pásek. Dále průkaz, známku. Další informace na tréninku.

Číst více

Žižkovské kolo” 2022

27. 11. 2022 se konal v Praze prestižní turnaj v boji nožem “Žižkovské kolo” 2022. Tohoto turnaje se každoročně účastní šermíři z celé republiky, jak ze šermířských škol, tak ze škol, které trénují sebeobranu, boj s nožem a jiné. Jmenovitě se zúčastnily kluby Honorra, Pankration Gym Příbram, Duelanti od Sv. Rocha Praha, Poslední Argument, Mangusta, Rapir Praha, Kombatan Kali Brno, Šerm Dukla Praha, X-fight club Ostrava a další. Sešla se tady velmi silná konkurence.

A mezi ní do boje nastoupil Martin Král z klubu Honorra, který je členem Českého svazu Wa-te jitsu.

Bojovalo se ve dvou skupinách systémem každý s každým, odtud Martin Král postoupil z prvního místa za stavu 5 výher a 1 porážka do další skupiny, tentokrát v systému vyřazovac...

Číst více

Bambifest Ostrava 2022

Tuto sobotu jsme na Bambifestu! Akce se koná 10 – 18 h, stavte se u našeho stánku, kde si můžete vybrat pro dítě kurz karate nebo sebeobrany Wa-te jitsu (od 12 let).

Sejdeme se v Ostravě na loukách u Koliby v Bělském lese, konečná zastávka tramvaje č. 3. 😀Těšit se můžete také na jízdy tramvají Barborkou.

BAMBIFEST Ostrava 2022

Junior karate klub

ČESKÝ SVAZ Watejitsu a bojových umění

Číst více

Zeptejte se nás 2. – 3. 9. 2022

🍀 Jakým přínosem pro Vás může být trénink sebeobrany Wa-te jitsu, karate nebo tai chi?

🍀 Co cvičíme

🍀 Jestli je cvičení pro Vás vhodné

🍀 Jaký kurz si vybrat…

Rádi odpovíme osobně na festivalu Zdraví a duše. Náš stánek najdete blízko přednáškového sálu Jasněnka a bufetem. Zastavte na stánek č. 262 🤩.

Přijďte si s námi také zacvičit v sobotu 3. 9. od 14:00 🕑

Číst více

Mistrovství ČR ve sportovním šermu nožem

Spozorujeme našeho člena Atara karate klubu a Českého svazu Wa-te jitsu na Mistrovství ČR ve sportovním šermu nožem na Mistrovství v ČR 2022 – SPORTOVNÍ ŠERM Nožem.

Termín konání: 20. 08. 2022 Slavnostní zahájení od 10.30 h (diváci dle kapacity)Místo konání: Tyršův dům, Újezd 450, PRAHA 1 – Malá Strana

Registrace účastníků (muži 18+) do 31. července 2022
Email: shortbladeassociation@anna-havelkova
Dotazy na tel.: +602 485 339 Iveta Trnková

Zveme všechny styly/školy boje, šermu nožem a krátkou čepelí. Cílem je propagace a rozvoj šermu s krátkou čepelí jako sportu v České republice, praxe a výměna zkušeností mezi účastníky turnaje, trenéry a rozhodčím.

Číst více