Špičkový výkon a velký úspěch reprezentace Českého svazu Wa-te jitsu!

Spojené mistrovství světa WTKA se vrátilo do italského Marina Di Carrara a naše reprezentace jako jediná z ČR nechyběla mezi bojovníky z celého světa! Jde o největší mistrovství amatérských bojových umění na světě, kterého se účastní přibližně 10 000 sportovců ze 120 zemí.

Po měsících intenzivní práce, únavy a stresu jsme sebevědomě odjeli 24.10.2023 do Itálie.  Reprezentanti ČSWABU vybojovali v dechberoucích soubojích na Unified world championship 2023 v italské Carraře 6 medailí! Čeští bojovníci na mistrovství světa WTKA získali 3 zlaté a 3 stříbrné medaile.

Děkujeme Městský obvod Ostrava-Jih a Ostrava!!! – oficiální stránky za podporu naší činnosti.

Závodníci se utkali (bojovali, zápasili) ve finále hardstyle, softstyle, tai chi, se zbraněmi, beze zbraní s důstojnými soupeři z Británie, Itálie, Francie, Chorvatska, Srbska, Irska, Rumunska a Skotska. Mnozí z nich se pyšnili vysokými Dany, vedením vlastního dojo a z předchozích let úspěchy na mezinárodních soutěžích. Svým odhodláním, technickou dokonalostí a neúprosnou vůlí naši ostravští reprezentanti zaručili České republice cenné medaile.  

Je potřeba ocenit výkon instruktorů Jany a Dalibora Kotaskových, kteří se pod vedením hlavní trenérky a prezidentky ČSWABU Jany Riplové stali mistry světa!

Chtěla bych poděkovat instruktorům a našim sportovcům, kteří odvedli skvělou práci. Blahopřeji vám! Všichni jste byli skvělí! 100% srdcem a duší!

Dále děkuji za podporu Statutárnímu městu Ostrava a Městskému obvodu Ostrava-Jih za podporu naší činnosti.

Prezidentka ČSWABU Jana Riplová

CHCETE BÝT ÚSPĚŠNÍ? Držte se úspěšných! – sebeobrana Wa-te jitsu, taichi a čchi kung, karate, kobudo, thai box