Ocenění dobrovolníků ve sportu

Ve středu 19. 6. 2019 proběhlo ocenění dobrovolníků ve sportu, bývalých sportovců a trenérů. Dějištěm se stal Clarion Congress Hotel Ostrava a ocenění proběhlo v rámci atletického mítinku Zlatá tretra / Golden Spike.

Stejně jako každý rok, i letos město Ostrava a Ostravská tělovýchovná unie, při příležitosti setkání s dobrovolníky, všem poděkovali za jejich činnost. Rostislav Neuwirt, organizátor slavnostního oceňování, a zástupci města měli proslov, ve kterém vyjádřili vděk k činnosti dobrovolníků a zdůraznili, že se jedná opravdu o činnost, která je velmi potřebná a které by si měli lidé vážit a cenit si jí.

Kromě milých úvodních slov, si následně dobrovolníci mohli vyměnit své zkušenosti a probrat co měli na srdci. V průběhu si přítomní mohli pochutnat na občerstvení a v závěru si všichni dobrovolníci odnesli malou pozornost jako vděk za jejich práci.

Za Český svaz Wa-te jitsu byli oceněni:

Pavel Zabystřan – dlouholetý člen ČSWABU z.s., držitel 1. kyu Wa-te jitsu, trenér mládeže, aktivní organizační člen – pomáhá při organizaci soutěží, seminářů a dalších akcí pořádaných ČSWABU z.s. Několikanásobný mistr ČR.

Oceněným také blahopřáli za vedení ČSWABU Ing. Jana Riplová a Jan Vasilenko.