Setkání s náměstkyní primátora Statutárního města Ostrava!!!

Po úspěchu na Mistrovství světa v Itálii nás přijala v pondělí 19. listopadu paní náměstkyně primátora Magistrátu města Ostravy pro školství a sport Andrea Hoffmannová.

Paní náměstkyni jsme prezentovali náš poslední medailový úspěch (7 zlatých a 1 bronzová medaile) a také jsme společně hovořili o široké činnosti Českého svazu Wa-te jitsu dó, problematice bojových umění a o přínosu bojových umění v životě každého jednotlivce. Setkání se zúčastnili závodníci a instruktoři, kteří měli zásluhu na vynikajícím sportovním úspěchu ČSWABU Ing. Jana Riplová, Lukáš Bravenec a maminka Lukáše Jaroslava Hanzelková.

Bohužel, z vážných důvodů se schůzky nemohl zúčastnit hlavní „strůjce“ dlouhodobých medailových úspěchů trenér Jan Vasilenko. Paní náměstkyni jsme předali knihy, jejichž autorem je mistr Jan Vasilenko a ve kterých je podrobně popsán styl sebeobrany Wa-te jitsu dó a více než 30 letá činnost Českého svazu Watejitsu dó, jehož hlavní sídlo je v Ostravě. Paní Andrei Hoffmanové mockrát děkujeme za milé přijetí a dárečky.