Ocenění dobrovolníků Českého svazu Wa-te jitsu dó

Ostravská tělovýchovná unie předala vyznamenání dobrovolníkům. Za Český svaz Wa-te jitsu dó byli oceněni dlouholetí trenéři Karel Prašivka a Diviš Kobliha.
Karel působí v našem svazu jako dobrovolný trenér od roku 1998. Je trenérem 2. třídy a rozhodčí 2. třídy. Trénuje mládež a dospělé v oddílu sebeobrany.
Diviš trénuje v našem svazu jako dobrovolný trenér od roku 1992. Je držitelem černého pásu 3. Dan, je trenérem 2. třídy a rozhodčí 2. třídy. Trénuje mládež a dospělé v oddílu karate a v oddílu sebeobrany.

Slavnostní předávání vyznamenání dobrovolníkům v oblasti sportu se konalo v předvečer konání 57. Zlaté tretry Ostrava v Clarion Congress Hotelu Ostrava.

Medaile, odznaky, čestné uznání a poděkování předávali Rostislav Neurvirt, předseda tělovýchovné unie Ostrava, Martin Bednář, místopředseda Ostravské tělovýchovné unie, starosta Městského obvodu Ostrava-Jih a člen výboru pro tělovýchovu a sport zastupitelstva Moravskoslezského kraje, a Vladimír Stuchlý, člen komise rady Statutárního města Ostrava.