Unified World Championchips je největší šampionát bojových umění na světě.

Unified World Championchips je největší šampionát bojových umění na světě. Každoročně přes 5 000 závodníků, z více než 100 zemí světa a 36 mezinárodních organizací, 45 závodních ploch (ringy, tatami, oktagony…)

Udělali jsme velký kus práce. Již několik měsíců se poctivě připravujeme na Mistrovství světa v Itálii a dáváme do přípravy maximum. Během přípravy jsme se zúčastnili několika turnajů (více mezinárodních než národních), ať už v ČR či v zahraničí. Náš týdenní tréninkový plán je velmi náročný, kdy trénujeme průměrně 7x – 8x týdně. Samozřejmě všechny tyto tréninkové plány či turnaje, musí naši reprezentanti ještě dát dohromady se školou, s prací, s regenerací. Nic jednoduchého to není.
Věřím, že vše dobře dopadne. Já osobně všem důvěřuji na maximum!

Kromě startů na Unified World Championchips se ponoříme do kultur a tradic nekonečného kontinentu. V pavilonu věnovanému zdraví, celostní terapii a přírodním metodám nalezneme mnoho zajímavého – jóga, Ayurvéda, Bachové esence, theta léčení, meditace, reiki, masáže , čchi kung, tai chi chuan, shiatsu, tuina, bio hudba, rebirthing, posturální integrace a mnoho dalších.

Na vlastní oči uvidíme kouzlo východu Indii, Čínu, Japonsko, Thajsko, Jižní Koreu, Indonésii, Malajsii, Vietnam, Bangladéš, Mongolsko, Nepál, Rajasthan, Srí Lanku, Barmu, Tibet a další …