Zábavné odpoledne pro ZŠ

V sobotu 9. 6. 2018 připravilo SRPŠ v ZŠ ve Václavovicích zábavné odpoledne pro všechny žáky. Sešlo asi 100 lidí, kteří se hezky bavili!
Naši členové Českého svazu Wa-te jitsu a Atara karate klubu rádi zpestřili dětem podívanou o bojová umění. V ukázkách diváci viděli techniky karate, řízený boj, obranné techniky, kobudo – boj se zbraní a čínské bojové umění taichi. Vystupující členové prokázali odvahu nejen během představení, ale také v boji s počasím. Vystoupení nepřerušili ani za silného deště a blížící se bouřky, což ocenili organizátoři i diváci.
Instruktoři Českého svazu Wa-te jitsu pod vedením Ing. Jany Riplové, 7. Dan a Jana Vasilenka 10. Dan, předávají svým svěřencům nejen kvalitní bojové umění, ale také odvahu, rozhodnost a vyřešení každé situace v běžném životě.
V sobotním odpoledne se také předvedly děti ze ZŠ i MŠ Václavovice, kejklíř Slávek, skákací hrad, rybolov, dětský „tetovací salon“ a další.

Děkujeme vystupujícím Michalovi, Ebi, Lukášovi, Veronice, Kevinovi a Honzovi K., kteří vystupovali pod vedením Ing.  Jany Riplové.